Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Raam
Hillegom
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Muze
Noordwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Schaffelaartheater
Barneveld
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 17 februari 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 18 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
zondag 19 februari 2017
Marc-Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
maandag 20 februari 2017
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 21 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 22 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Veste, Delft
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 23 februari 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Amphion, Doetinchem