Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Bussel
Oosterhout
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Het Klooster
Woerden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Stroud
Putten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Genk
Genk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
HAL60
Roelofarendsveen
Hoftheater
Raalte
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Lokeren
Lokeren
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
zaterdag 10 maart 2018
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 11 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 14 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 15 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 maart 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen