Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Horst
Venhorst
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
Flint
Amersfoort
20:00
Cultura
Ede
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
De Speeldoos
Vught
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Chassé Theater
Breda
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Veste
Delft
Schuur
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
donderdag 25 april 2019
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
vrijdag 26 april 2019
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 28 april 2019
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 01 mei 2019
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft