Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Theater De Tuin
Leusden
De Klif
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Jan van Besouw
Goirle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Boerderij
Huizen
Cultura
Ede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Eendracht
Gemert
C.C. De tippe
Vledder
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
C-Mine
Genk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Molen
Beuningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Postkantoor
Bovenkarspel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater RhederArt
Dieren
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
DeMess
Naarden
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Velinx
Tongeren
Theater Berkelland
Eibergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Boerderij
Huizen
De Mattelier
Groenlo
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
de Berchplaets
Berghem
Theater De Omval
Diemen
C-Mine
Genk
C.C. Myllesweerd
Mill
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Concordia
Haastrecht
donderdag 02 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
vrijdag 03 april 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
zaterdag 04 april 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht