Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Herberg de Pol
Diepenheim
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C Warenar
Wassenaar
Het Trefpunt
Warmond
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Bon theater
Medemblik
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Reggehof
Goor
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 16 maart 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
Pieter Derks - Spot
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Niets te verliezen
Theater Dakota, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
Richard Groenendijk - Om alles
Chassé Theater, Breda
20:15
Zonder verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 17 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
Martijn Koning - Koning te rijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
C.C Warenar, Wassenaar
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
zondag 18 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 21 maart 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven