Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
013
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Muze
Noordwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Jan van Besouw
Goirle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Kom
Nieuwegein
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 07 april 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 08 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 09 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 10 april 2018
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 11 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
donderdag 12 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Soundos - Niets te verliezen
Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
vrijdag 13 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Benjamin van der Velden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel