Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultura
Ede
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
Gigant
Apeldoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Parktheater
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Klein Theater
Dinxperlo
Flint
Amersfoort
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater Ludens
Voorburg
Posttheater
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
’t VlechtTheater
Noordwolde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
BREStheater
Brielle
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Perron-3
Rosmalen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Nieuwe Kolk
Assen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Reggehof
Goor
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Spant!
Bussum
vrijdag 08 maart 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 09 maart 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum