Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium 't Beest
Goes
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Overasselt Theater
Overasselt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
013
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
zaterdag 17 december 2016
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
Johan Goossens - Daglicht
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 18 december 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 19 december 2016
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Steve-O
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 20 december 2016
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lebbis - Good News Show
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Gina Yashere
Comedy Cafe, Amsterdam
woensdag 21 december 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Spot
Hoftheater, Raalte
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steve-O
013, Tilburg
donderdag 22 december 2016
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Koornbeurs, Franeker
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jochen Otten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Heineken Music Hall, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Flint, Amersfoort
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's vier jaargetijden
De Nieuwe Kolk, Assen