Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium 't Beest
Goes
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 17 december 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Daglicht
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 18 december 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 19 december 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Steve-O
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 20 december 2016
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis - Good News Show
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Gina Yashere
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 21 december 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Junushoff Theater, Wageningen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steve-O
013, Tilburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Hoftheater, Raalte
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Daglicht
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Podium Hoge Woerd, De Meern
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 22 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater De Veste, Delft
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Purper - Purper's vier jaargetijden
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen