Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
De Speeldoos
Vught
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Munttheater
Weert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
zaterdag 23 februari 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 februari 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 25 februari 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 26 februari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
woensdag 27 februari 2019
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 februari 2019
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten