Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Machinist
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Posttheater
Arnhem
20:00
Prinsenhof
Best
Rietveld Theater
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Karoessel
Geleen
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
DeLaMar
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AINSI
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
DeLaMar
Amsterdam
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 14 december 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 15 december 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 16 december 2018
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
maandag 17 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 18 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 19 december 2018
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam