Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
van Beresteyn
Veendam
14:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Hof 88
Almelo
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. De Werft
Geel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Maaspoort
Venlo
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Agnietenhof
Tiel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
zaterdag 12 november 2016
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Ruk!
Het Kielzog, Hoogezand
Pieter Derks - Spot
Het Klooster, Woerden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Klein Theater, Dinxperlo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
NUHR
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
zondag 13 november 2016
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 14 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
dinsdag 15 november 2016
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 16 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
NUHR - Draai het eens om
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
donderdag 17 november 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agnietenhof, Tiel
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
C.C. De Pas, Heesch
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Chassé Theater, Breda
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Muze, Noordwijk
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden