Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. 't Vondel
Halle
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Veluvine
Nunspeet
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
BREStheater
Brielle
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Velinx
Tongeren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
woensdag 07 februari 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 februari 2018
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
vrijdag 09 februari 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 10 februari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden