Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. 't Vondel
Halle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Koningshof
Maassluis
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
BREStheater
Brielle
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Theater Ludens
Voorburg
van Beresteyn
Veendam
De Velinx
Tongeren
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
woensdag 07 februari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Percossa - BAM!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 februari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 09 februari 2018
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 10 februari 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart