Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Groene Engel
Oss
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Winsinghhof
Roden
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Pas
Heesch
Singer Theater
Laren
Theater De Veste
Delft
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
BREStheater
Brielle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Nieuwe Kolk
Assen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Orpheus
Apeldoorn
De Cammeleur
Dongen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Stenge
Heinkenszand
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Bouwkunde
Deventer
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
De Speeldoos
Vught
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Veluvine
Nunspeet
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 14 februari 2019
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 15 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht