Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
donderdag 08 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 09 november 2018
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland