Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Den heuvel
Alphen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
00:00
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
't Rozenknopje
Eindhoven
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
De Kleine Willem
Enschede
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meerpaal
Dronten
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Kulturhus
Epe
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podium heino
Heino
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Singer Theater
Laren
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Beun
Heiloo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. 't Gasthoes
Horst
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
van Beresteyn
Veendam
Theater De Leest
Waalwijk
woensdag 14 november 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
donderdag 15 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
vrijdag 16 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk