Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
De Boodschap
Rijen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Den Bolder
Waspik
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Para
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Compagnietheater
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Floralis
Lisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
vrijdag 09 december 2016
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 10 december 2016
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels
Para, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper's vier jaargetijden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Beun, Heiloo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 december 2016
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 12 december 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 13 december 2016
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel