Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kubox
Kuurne
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kantine Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
De Dialoog
Ermelo
C.C. De Steiger
Menen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
woensdag 31 januari 2018
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 01 februari 2018
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 02 februari 2018
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 03 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein