Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
Goudse Schouwburg
Gouda
De Warande
Turnhout
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:15
Dok6
Panningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaal Nova,
Nazareth
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater De Leest
Waalwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
Kulturhus Holten
Holten
20:30
TOP
Bemmel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Ludens
Voorburg
Podium Reimerswaal
Rilland
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Energiehuis
Dordrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
De Flux
Zaandam
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Muze
Noordwijk
woensdag 10 januari 2018
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Warande, Turnhout
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Johan Goossens - Vlam
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Piepschuim
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Dok6, Panningen
donderdag 11 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Zaal Nova,, Nazareth
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
vrijdag 12 januari 2018
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
zaterdag 13 januari 2018
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
zondag 14 januari 2018
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 januari 2018
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk