Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultura
Ede
Posthuis Theater
Heerenveen
HAN Campustheater
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lievekamp
Oss
TheAtriuM
Mechelen
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kulturhus Holten
Holten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Idea
Soest
De Weijer
Boxmeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Singer Theater
Laren
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bouwkunde
Deventer
Meervaart
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Gryphus
Vierlingsbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Wilminktheater
Enschede
Theater De Omval
Diemen
C.C. De Kei
Reusel
Grenslandhallen
Hasselt
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
donderdag 06 oktober 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
HAN Campustheater, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Taart!
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Cardo, Groesbeek
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
TheAtriuM, Mechelen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Concordia, Enschede
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Werftheater, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Oscar Arnold
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
vrijdag 07 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Clifton Braam - De Eerste Keer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
zaterdag 08 oktober 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
zondag 09 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Het Klooster, Woerden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede