Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
BaronTheater
Opende
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Muze
Noordwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werft
Geel
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Spant!
Bussum
C.C. Stroud
Putten
De Speeldoos
Vught
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Maaspodium
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Floralis
Lisse
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Kikker
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Domijnen
Sittard
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Chassé Theater
Breda
Theater Kikker
Utrecht
Posttheater
Arnhem
zaterdag 01 december 2018
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 02 december 2018
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
maandag 03 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 04 december 2018
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 05 december 2018
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 06 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem