Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Schie
Schiedam
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Boerderij
Huizen
Spant!
Bussum
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Carrousel
Ommen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kubox
Kuurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
De Dialoog
Ermelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Theater Idea
Soest
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De Steiger
Menen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Agora Theater Druten
Druten
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Oosterpoort
Groningen
BREStheater
Brielle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
woensdag 31 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 01 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
vrijdag 02 februari 2018
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Hof 88, Almelo
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
zaterdag 03 februari 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse