Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater De Kik
Elst
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
't Theaterke
Best
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:45
Simplon
Groningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Schaffelaartheater
Barneveld
zaterdag 19 oktober 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
't Theaterke, Best
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 20 oktober 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
maandag 21 oktober 2019
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 22 oktober 2019
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
woensdag 23 oktober 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
donderdag 24 oktober 2019
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Nathalie Baartman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld