Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Imperiumtheater
Leiden
00:00
P3
Purmerend
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
HAN Campustheater
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Singer Theater
Laren
zaterdag 12 januari 2019
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
zondag 13 januari 2019
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
maandag 14 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
woensdag 16 januari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren