Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:30
Hofman
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Warande
Turnhout
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Ons theater
Bilthoven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
30CC/Schouwburg
Leuven
GC 't Heilaar
Beerse
Ziggo Dome
Amsterdam
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Café Nassau
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Parktheater
Eindhoven
Capitole
Gent
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Martinuskerk
Hempens
Martiniplaza
Groningen
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
vrijdag 03 juni 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 04 juni 2016
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
zondag 05 juni 2016
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 07 juni 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 08 juni 2016
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 09 juni 2016
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 10 juni 2016
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Warande, Turnhout
20:15
Ronald Goedemondt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 11 juni 2016
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juni 2016
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 juni 2016
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 15 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 juni 2016
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
vrijdag 17 juni 2016
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
zaterdag 18 juni 2016
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 19 juni 2016
15:00
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
dinsdag 21 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 22 juni 2016
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 23 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
30CC/Schouwburg, Leuven
Alex Agnew - Unfinished Business
GC 't Heilaar, Beerse
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 24 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zoetegem, Zottegem
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 25 juni 2016
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Maartje & Kine
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 26 juni 2016
21:00
Arjan Kleton / Dario di Mango / Donald Olie / Hans Dekker / Nick Donde
Café Nassau, Breda
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
maandag 27 juni 2016
The Adam Carolla Show
Melkweg, Amsterdam
woensdag 29 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
donderdag 30 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 02 juli 2016
20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
dinsdag 05 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 09 juli 2016
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 10 juli 2016
Hans Teeuwen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 juli 2016
Reggie Watts
Melkweg, Amsterdam
donderdag 14 juli 2016
20:00
Comedy Central Presents: Reggie Watts
013, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Martinuskerk, Hempens
vrijdag 15 juli 2016
Hans Teeuwen
Martiniplaza, Groningen
zaterdag 16 juli 2016
21:00
Eva Crutzen - Spiritus
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 22 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zaterdag 23 juli 2016
20:00
Hans Teeuwen
Capitole, Gent
zondag 24 juli 2016
20:00
Ben Blom
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 07 augustus 2016
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 12 augustus 2016
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende