Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Speeldoos
Vught
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Noorderkerk
Sneek
De Domijnen
Sittard
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
De Klif
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
woensdag 06 februari 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 07 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Daniel Arends - Meer van hetzelfde
Cultura, Ede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg Ultimatum
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
20:30
Arie Koomen - Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 08 februari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn