Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Munttheater
Weert
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podium Hoge Woerd
De Meern
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Theater Sneek
Sneek
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Idea
Soest
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
The Jack
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kantine Walhalla
Rotterdam
HAL60
Roelofarendsveen
00:00
DeMess
Naarden
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Acropolis
Megen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Floralis
Lisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Weijer
Boxmeer
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TOP
Bemmel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kulturhus Holten
Holten
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Leest
Waalwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
zondag 29 september 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
dinsdag 01 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 02 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 03 oktober 2019
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 04 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
zaterdag 05 oktober 2019
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Urbanus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Verte
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Breek
TOP, Bemmel
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede