Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den heuvel
Alphen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
De Weijer
Boxmeer
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Pook
Oostknollendam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Dok6
Panningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Reggehof
Goor
20:30
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
donderdag 16 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 17 november 2017
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 18 november 2017
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 19 november 2017
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral
Het Trefpunt, Warmond
dinsdag 21 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marco Lopes - Moedt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 22 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Markant Uden, Uden
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
Musis, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Omdat we het waard zijn - Oudjaars 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 23 november 2017
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda