Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Vestzaktheater
Son
Vestzaktheater
Son
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Sense
Dokkum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Singer Theater
Laren
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultura
Ede
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
vrijdag 27 september 2019
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
zaterdag 28 september 2019
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
zondag 29 september 2019
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
dinsdag 01 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 02 oktober 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
donderdag 03 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 04 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer