Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Myllesweerd
Mill
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Schakel
Gilze
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
15:00
Polanentheater
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Idea
Soest
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Theater De Lievekamp
Oss
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater PePijn
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Perron-3
Rosmalen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Hof 88
Almelo
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Klooster
Woerden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
Podium 36
Leeuwarden
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 29 september 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zondag 30 september 2018
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
15:00
Moederziel Alleen
Polanentheater, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
maandag 01 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 02 oktober 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Mike Epps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Idea, Soest
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
BREStheater, Brielle
woensdag 03 oktober 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
donderdag 04 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 05 oktober 2018
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel