Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
RAI Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
Prinsenhof
Best
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Merksem
Merksem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fidei et Arti
Oudenbosch
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
De Speeldoos
Vught
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Prinsenhof
Best
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Machinist
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
donderdag 13 december 2018
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 14 december 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 15 december 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg