Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. 't Gasthoes
Horst
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Muze
Noordwijk
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
De Dialoog
Ermelo
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Schakel
Gilze
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Islemunda
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
woensdag 17 oktober 2018
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
donderdag 18 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 oktober 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht