Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Reggehof
Goor
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Koningsduin
Castricum
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Chassé Theater
Breda
Theater Idea
Soest
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bon theater
Medemblik
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Ludens
Voorburg
Schaffelaartheater
Barneveld
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Veste
Delft
20:00
Gigant
Apeldoorn
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Markant Uden
Uden
00:00
Dok6
Panningen
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Dok6
Panningen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Rietveld Theater
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
vrijdag 02 november 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
zaterdag 03 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 06 november 2018
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
woensdag 07 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam