Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
Parktheater
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Posttheater
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
12:00
De School van Frieswijk
Schalkhaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Hofpoort
Coevorden
Meervaart
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Posa
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
Gouverneurstheater
Heusden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Posttheater
Arnhem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
donderdag 21 september 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Miranda Sings
RAI Theater, Amsterdam
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 22 september 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
20:15
Cameretten (voorselectie)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Gabriel Iglesias
Martiniplaza, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Schattelijn, Geertruidenberg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 23 september 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Werftheater, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lucinda Sedoc
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater RhederArt, Dieren
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
Gabriel Iglesias - FluffyMania
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 24 september 2017
12:00
Piepschuim
De School van Frieswijk, Schalkhaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 25 september 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 26 september 2017
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 27 september 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
donderdag 28 september 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Zonder verdoving
Theater Zinin, Nijverdal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 29 september 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Trefpunt, Warmond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Chris Rock
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
zaterdag 30 september 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
Piepschuim
Gouverneurstheater, Heusden
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
Ton Kas - Kakmaker
Posttheater, Arnhem
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 04 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
donderdag 05 oktober 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede