Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Veste
Delft
20:15
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeMess
Naarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
donderdag 03 mei 2018
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
vrijdag 04 mei 2018
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
zaterdag 05 mei 2018
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
zondag 06 mei 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 07 mei 2018
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
dinsdag 08 mei 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
woensdag 09 mei 2018
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
donderdag 10 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Erg heel
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen