Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Kik
Elst
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Den Bolder
Waspik
De Speeldoos
Vught
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Stroud
Putten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Werft
Geel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
BaronTheater
Opende
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Munttheater
Weert
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Kikker
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
vrijdag 30 november 2018
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 01 december 2018
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 02 december 2018
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 03 december 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 04 december 2018
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard