Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Kulturhus Holten
Holten
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
DeLaMar
Amsterdam
Theater RhederArt
Dieren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
La Madeleine
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:45
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 25 mei 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
zondag 26 mei 2019
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
maandag 27 mei 2019
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 28 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 29 mei 2019
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
donderdag 30 mei 2019
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 31 mei 2019
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden