Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Markant Uden
Uden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Ins Blau
Leiden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Prinsenhof
Best
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
23:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
Prinsenhof
Best
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
dinsdag 22 mei 2018
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
woensdag 23 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 25 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
zaterdag 26 mei 2018
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 28 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 30 mei 2018
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam