Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weijer
Boxmeer
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenslandhallen
Hasselt
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koningshof
Maassluis
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kei
Reusel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Grenslandhallen
Hasselt
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Velinx
Tongeren
Fulcotheater
IJsselstein
vrijdag 07 oktober 2016
Joep Onderdelinden - Taart!
De Weijer, Boxmeer
20:15
Wim Daniëls - Associëren
Flint, Amersfoort
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Micha Wertheim - Ergens Anders
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Koningshof, Maassluis
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Posthuis Theater, Heerenveen
Minou Bosua - Minoux
Posttheater, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Scheldetheater, Terneuzen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Aan de Slinger, Houten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Cirkel, Heemskerk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Omval, Diemen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Idea, Soest
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Sneek, Sneek
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 08 oktober 2016
Henry van Loon - Sleutelmoment
Arto Theater, Schoonhoven
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten
C.C. De Kei, Reusel
20:00
NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
André Manuel - De Onzen
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Dekker / Mo el Khamssi / Roland van Hek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Singer Theater, Laren
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Pand, Gorinchem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Wilminktheater, Enschede
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Zaantheater, Zaandam
zondag 09 oktober 2016
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
C.C. Den Herd, Bladel
19:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sanne Wallis de Vries
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
DeLaMar, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Het Klooster, Woerden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Markant Uden, Uden
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 10 oktober 2016
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 11 oktober 2016
André Manuel - De Onzen
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schuur, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Schalm, Veldhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Witte Theater, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
woensdag 12 oktober 2016
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein