Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Almere
Almere
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Groene Engel
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Postkantoor
Bovenkarspel
17:00
La Madeleine
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Grenedeer
Gronsveld
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Veluvine
Nunspeet
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
C.C. Zundert
Zundert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
woensdag 24 oktober 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
donderdag 25 oktober 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Almere, Almere
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Molenberg, Delfzijl
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Toegift, Den Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Golden Palace - WO-MAN
Groene Engel, Oss
Patrick Laureij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C Warenar, Wassenaar
Yentl en de Boer - Magie
Munttheater, Weert
Johan Goossens - Vlam
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Figi Theater, Zeist
20:15
Purper - Purper's Passie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 26 oktober 2018
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kolk, Assen
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Postkantoor, Bovenkarspel
17:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
19:00
Jimmy Carr
La Madeleine, Brussel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Beun, Heiloo
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Myllesweerd, Mill
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Veluvine, Nunspeet
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Sneek, Sneek
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Maaspoort, Venlo
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
zaterdag 27 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk