Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater RhederArt
Dieren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Kolk
Assen
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
De Poorterij
Zaltbommel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Stenge
Heinkenszand
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 11 mei 2019
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
zondag 12 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 13 mei 2019
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 14 mei 2019
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 15 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
donderdag 16 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven