Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Vooruit
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
013
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
Theater De Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Ogtent
Duiven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Dialoog
Ermelo
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C. Lanaken
Lanaken
Het Veur Theater
Leidschendam
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
dinsdag 10 april 2018
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 11 april 2018
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 12 april 2018
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
vrijdag 13 april 2018
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss