Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Munttheater
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Kulturhus
Borne
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Warande
Turnhout
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Energiehuis
Dordrecht
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Pook
Oostknollendam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 18 april 2019
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Renee van Bavel / Volker Strubling - Don't mention the war
Perron-3, Rosmalen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Guzmán
Podium Boxtel, Boxtel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Onze Henry
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Kulturhus, Borne
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Walhalla, Rotterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Veluvine, Nunspeet
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Karin Bloemen - Souvenirs
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 20 april 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arto Theater, Schoonhoven
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maagd, Bergen op Zoom
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Warande, Turnhout
20:15
Silent Comedy - Try-out
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is
Energiehuis, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Bijna
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Het leven an sich
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Film: Hugo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Pook, Oostknollendam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Janneke de Bijl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer