Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
de Berchplaets
Berghem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kursaal Oostende
Oostende
15:30
Theater De Tuin
Leusden
De Molenberg
Delfzijl
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Munttheater
Weert
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Capitole
Gent
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Capitole
Gent
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 05 maart 2022
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater De Lampegiet, Veenendaal
17:00
Big Binge Of Comedy - Saturday
TivoliVredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Idea, Soest
20:15
André Manuel - Sneu
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Nathalie Baartman - SNAK
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Singer Theater, Laren
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino - Opgefokt
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Theater Blaricum, Blaricum
Christel de Laat - Hoe dan?!
de Berchplaets, Berghem
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Posttheater, Arnhem
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 06 maart 2022
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
15:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater De Tuin, Leusden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Molenberg, Delfzijl
18:00
Maxime Gasteuil
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Lisa Loeb - Extase
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 07 maart 2022
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
dinsdag 08 maart 2022
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Munttheater, Weert
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agnietenhof, Tiel
20:30
Anuar - Eerlijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino - Opgefokt
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
woensdag 09 maart 2022
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jandino - Opgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Munttheater, Weert
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Schouwburg Lochem, Lochem
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Rayen Panday - Focus
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
André Manuel - Sneu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Lonneke Dort - Allemaal Of Niemand
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Chassé Theater, Breda
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Griffioen, Amstelveen
donderdag 10 maart 2022
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino - Opgefokt
Markant Uden, Uden
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Knock Out Comedy Crew - Nee, Dat Kan Echt Niet
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem