Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Cammeleur
Dongen
De Molenberg
Delfzijl
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spant!
Bussum
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Stroud
Putten
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
woensdag 30 maart 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 31 maart 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 01 april 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Chassé Theater, Breda
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Cammeleur, Dongen
Ali B - Je Suis Ali
De Molenberg, Delfzijl
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Rob Scheepers - try-out
De Weijer, Boxmeer
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Junushoff Theater, Wageningen
Lankmoed - Onvergetelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Steven Goegebeur - De geknipte man
Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Posttheater, Arnhem
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Spant!, Bussum
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
André Manuel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 02 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Dorine Wiersma
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter
C.C. Stroud, Putten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Ali B - Je Suis Ali
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Murth Mossel - Voors en tegens
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag