Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Veur Theater
Leidschendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Speeldoos
Baarn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Vlieland
Vlieland
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Theater Walhalla
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Carrousel
Ommen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
DeMess
Naarden
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
zondag 07 oktober 2018
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
maandag 08 oktober 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 10 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 11 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posthuis Theater, Heerenveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
vrijdag 12 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen