Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Omval
Diemen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Posa
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Evergem
Evergem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 21 december 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 22 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
zondag 23 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 27 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
vrijdag 28 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
zaterdag 29 december 2018
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
zondag 30 december 2018
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 31 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 01 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
vrijdag 04 januari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven