Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
00:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeMess
Naarden
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fluor
Amersfoort
Filmtheater Luxor
Zutphen
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
zaterdag 10 november 2018
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Speeldoos, Vught
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 11 november 2018
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 12 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 13 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Veste, Delft
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Het Musiater, Zevenaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Maaspoort, Venlo
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
woensdag 14 november 2018
Richard Groenendijk - Om Alles!
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Filmtheater Luxor, Zutphen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard