Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kei
Reusel
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Schattelijn
Geertruidenberg
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Ledeltheater
Oostburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ons Tejater
Lieshout
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werftheater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Agnietenhof
Tiel
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. Deurne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Reggehof
Goor
20:30
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
zaterdag 25 november 2017
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
zondag 26 november 2017
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
maandag 27 november 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 28 november 2017
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 29 november 2017
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 30 november 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Vrijdag & Sandifort
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gaan we katten?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Sjaak Bral
Theater De Leest, Waalwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 01 december 2017
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Deurne, Deurne
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Spot
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Het Diekhuus, Middelharnis
Johan Goossens - Vlam
Het Postkantoor, Bovenkarspel